Sobota 10.12.

10. december 2011 at 14:17 | me. |  day by day
Včera večer jsem šla spát s docela blbou náladou. Ani nevím, jestli se tady o tom rozepisovat, na jednu stranu je to blbost, na druhou stranu mě to docela štve. Nebo spíš mrzí. Někomu se to může jevit jako vážně primitivní a dětinská záležitost, ale teď mi to je jedno.
Snažím se být usměvavá, pořád v pohodě. Teď jsem se snažila napsat několik vět, abych popsala svoje pocity, ale všechny jsem je smazala. Někdy je vážně těžké říct, jak se cítíte. Prostě...

Tak jo, řeknu to narovinu. Myslím, že jsem pěkná, chytrá, nevím jestli nějak extra zábavná. Trvá dlouho, než se mi někdo dostane "pod kůži". Možná je to tím, že všichni kolem mě jsou nějakým způsobem falešní. Hlavně holky. Myslím, že bych mohla být docela slušný psycholog, protože přesně dokážu odhadnout, když se někdo přetváří nebo není v pohodě. Někdo má problémy doma, snaží se to nedávat najevo, dělá si ze všeho srandu, ale tím spíš je to všechno strašně vidět. Nebo já to tak cejtím. Lidi jsou strašně neupřímný.
Jo, asi je divný že holka jako já v tomhle věku ještě nemá kluka. To je paradox, co? :D (Ten smajlík je jen takový odlehčení, ale ve skutečnosti to moc odlehčit nejde...) Asi si za to můžu sama, ale jen částečně. Pro cizí jsem možná trochu odtažitá, nejsem ten typ co prostě vidí pěknýho kluka a dá se s ním hned do řeči. Jen tak. Nechci ale bejt levná koketa. Ostatní, co mě znají dýl, zas ve mě vidí jen tu "spořádanou" holku.

Těším se na vejšku. Sice nechci uspěchat svoje gymplácký období, ale zase bych chtěla začít nějak od začátku. Vždycky si říkám, že tohle bude přelomový období, že teď to bude jiný. Novej školní rok, novej kalendářní rok, lyžák, cokoliv. Jestli se na nějakou vejšku teda dostanu. Ale já, když si dám něco za cíl, nějakou metu, tak se za tím poženu a prostě ten vrchol zdolám. Jsem pracant, netrpělivá.
Teď si ale docela protiřečím, protože někdy mám málo kuráže. Místo abych šla a požádala kluka o tanec, jen čekám. TOHLE JE PARADOX JAK SVINĚ. Sice si jdu za tím, co chci, ale co se týče tohodle, jsem docela srab. A JEŠTĚ VÍC SMUTNÝ JE, ŽE SE S TÍM TAKHLE PĚKNĚ VYPISUJU MÍSTO TOHO, ABYCH JEDNALA. Blbý je, že včerejším večerem takovéto příležitosti k seznámení skončily. Možná někdo už víte, o co jde.

Co se týče kapitoly "jídlo", nedělám to kvůli někomu, abych se zviditelnila. Dělám to kvůli sobě, záleží mi na sobě, jak vypadám, jestli jsem zdravá, co jím. Nechci se cpát hamburgery a jinými konzervanty, aby se to ve mě usazovalo. Nechodím pozdě spát. Nedostávám špatný známky, učím se.

Jsem sobecká a konzervativní.
Nejradši bych se zahrabala.

asi 12.00 Snídaně: bílý jogurt + vločky
jedno cukroví
kolem 16.00 Oběd: krůtí, paprika, rýže
potom hromada čokomüsli + 1 Minis Milka >> jsem totální nenažranec, nevím jestli je to tím včerejškem, nechápu, proč se nedokážu udržet na uzdě. jednou se rozežeru a nejde to zastavit. nesnáším se.doplním později
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama