September 2011

top 10 - most important fashion pieces I want

19. september 2011 at 20:07 | me.
most important fashion pieces I want je vlastně takový můj malý wishlist, co zrovna potřebuju, co se mi líbí nebo co strašně chci. Dnes jsem si připravila první desítku, i když podotýkám, že by seznam mohl být klidně delší. :D Dalším problémem jsou samozřejmě finance - těch je pořád nedostatek - ale už pečlivě střádám a šetřím, kde se dá. Za rok by se hodila nějaká brigáda, ale až v létě, protože teď jsem ráda, že vůbec stíhám školu.

+ pozn. obrázky jsou jen pro představu, na internetu jsem nenašla přesně to, co bych chtěla
________________________________
No.1 blazer
Ať už proužky, nebo -spíš- jednobarevný, teď by se mi blazer fakt hodil. Ráno do školy, kdy už je docela chladno, ale na bundu to ještě není. Elegantní, k džínům, k sukni.. Navíc je mi zle z těch černých kožených bundiček, které vidím na každé pipině.

_______________________________________
No.2 (kozačky), stylové sněhule
Zalíbili se mi takový ty hnědý/béžový jednoduchý sněhule (na prvnim obrázku vlevo dole) - nejlépe s kožíškem. ;) Ještě se rozhodnu, jestli si koupím tyhle nebo normální kozačky (nebo oboje?? :-P)
Dámské kozačkyDámské kozačky

Huh. Wanna move.

11. september 2011 at 18:06 | me. |  i'm writing
Tak co, první tejden a půl školy. A už jen pouhých (asi) 43 týdnů do začátku prázdnin. Hm. Asi si začnu dělat čárky.

Dneska mám chuť napsat článek. Ale už mě moje nesmyslné kecy nudí. Zatím to tu bylo o strašným začátku školy a neakčních prázdninách.

Jo a chci se hejbat. Sice se nemůžu jen tak zapsat to nějakýho oddílu, kde bych (zase) začínala od píky, zatímco všichni jsou tam "profíci" (teda spíš si to o sobě myslej) a potom zjistila že je to všechno na houby. Ale počkejte, já si něco vymyslim, i kdybych měla doma dělat sedy lehy a běhat na místě. (Jakože to už fakt potřebuju, dneska jsem se fakt napucla. :D)

Lidi (sakra na koho tu vlastně mluvim?? nikdo tu není!), vim že tohle je hrůza, že je to tu děsný a nuda a blbosti a prostě... nic. Takovej blog je fakt na dvě věci. Super :D